Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Відпочинок у Генгірці 2022 – пансіонати, бази відпочинку, ці

Херсонська область, Генічеський район, Генгірка
Відпочинок у Генгірці 2022 – пансіонати, бази відпочинку, ці
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/gengorka
ОПИСБАЗИФОТОКАРТАПОШТА

Відпочинок у Генгірці: пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор

Генгорка: ціни 2022 на житло та відпочинок на Арабатській стрілці

Офіційна назва населеного пункту, що виник як супутник міста Генічеськ – Генічна Гірка, але місцеві жителі та відпочиваючі на Арабатській стрілці частіше використовують скорочену назву – Генгірка.
Адміністративно Генгірка належить до місцевої ради сусіднього села Щасливцеве. Більшість днів року Генгірка – невелике село із населенням близько 500 осіб. З початком сезону відпусток Генгорка стає одним із найбільших курортів Азовського моря.
Відпочинок у базах відпочинку та пансіонатах Генгірки доступний за цінами, а інфраструктура відпочинку досить розвинена.

Генгорка: пансіонати, бази відпочинку, приватний сектор

Бази відпочинку Генгірки

Пансіонати, готелі та готелі Генгірки

Пансіонат Royal AZOV Family 3D Пансіонат «Азалія» 3D
Пансіонат «Гостьовий Дім 15А» ;
Знижка до 55%!
Готель «Сен-Жак»
Знижки!
Міні-готель «Пілігрим» Пансіонат «Меотида»
Пансіонат «Sim-Sim» Пансіонат «Сонячний вітер» 3D
Приватний пансіонат «Відпочинок у Джулії» Пансіонат «Кадош» Басейн
Готель «Діана» Комфортний відпочинок «У Вадима»
Готель «Джерело» Міні готель «Жасмін»
Приватний пансіонат «Ельза» Приватна садиба "Лісовичок"
Міні готель Starfish Міні готель Барбарис
Пансіонат "Сьоме небо" Басейн! Генгірка, пансіонат "Юкас" Басейн!
Еко-готель "Азовський дворик"
Номери з особистими кухнями, басейни!
Еко-готель "Азовський полин"< br /> Еко-котеджі на самому березі моря!

Котеджі, приватний сектор, кемпінги Генгірки


Перевагою відпочинку в Генгірці є прийнятне співвідношення ціни та якості житла, що здається в оренду. Власники готелів, баз відпочинку та пансіонатів стежать за тенденціями ринку та поступово підвищують якість послуг. Аналіз цін показує, що відпочинок біля моря на Арабатській стрілці. найдешевший в Україні. Практично все житло влітку в Генгірку здається відпочиваючим.
У Генгірку можна зняти житло різного рівня комфорту. Житло пропонують як великі пансіонати та бази відпочинку, так і невеликі та затишні готелі, гостьові будинки та садиби у приватному секторі. Залежно від відстані до моря вулиці Генічеса Горки умовно можна розділити на 3 лінії.
У першої лінії розташовані бази відпочинку та пансіонати, що мають вихід на берег моря, наприклад бази відпочинку Аіст, Юний Гагаринець, Робінзон. Близькість до моря та рівень комфорту є головним фактором, що впливає на вартість проживання. У багатьох пансіонатах першої берегової лінії Генгірки є столові, кафе, бари, літні майданчики, дискотеки та навіть кінотеатри, власні пляжі з тіньовими навісами та душовими кабінками.
Друга лінія – це бази відпочинку, пансіонати, готелі та приватні домоволодіння, розташовані вздовж вулиць Азовської та Степової. Тут розташовані як великі готелі та пансіонати, наприклад, Діана, Кадош, так і готелі та пансіонати з кількістю місць близько 100 (Сен-Жак, Royal AZOV Family, Меотида, Пілігрим, Гостьовий Дім 15А, Sim-Sim).
До третьої лінії, в основному, належать невеликі приватні пансіонати та садиби приватного сектора (Старий замок, Як удома), хоча і є і пансіонати, сплановані та побудовані для ведення туристичного бізнесу (Сонячний вітер, Азалія). До такого житла можна віднести будинки на вулицях Виноградній, 50 років Перемоги. Натомість ціни тут нижчі, ніж у першій лінії. Третя лінія віддалена від моря на відстань близько 500 м. Чим далі від моря, тим менший шум від нічних дискотек та пляжних розваг.

Генгорка - де знаходиться

Генгірка знаходиться за 10,7 від Генічеська на косі Арабатська стрілка. Важливою перевагою відпочинку в Генгірці є зручне географічне розташування. Відстань від залізничної станції в Новоолексіївці до Генічеської Гірки становить близько 24 км, а від Геніческа – ndash; 107 км, тобто. 15 хвилин їзди на автомобілі. Проїхали мости через Генічну протоку та протоку Промоїна – і ми вже на Арабатській стрілці, в першому населеному пункті коси. Генгорке.
Генгорка – ідеальне місце для літнього відпочинку біля моря із дітьми. Море в Генгірку тепле, дрібне, пологе та піщане. Клімат м'який, що практично усуває проблему акліматизації.
Затишне курортне селище розташоване на початку Арабатської стрілки. Це найдовший пляж у Європі. Він тягнеться на 100 км. уздовж узбережжя Азовського моря. Ліворуч від Генгорки розташувалося море, а праворуч – ndash; озеро Сіваш. Вода (рапа) і бруду озера Сиваш мають унікальні цілющі властивості. На відносно невеликій території Арабатської стрілки сконцентрований такий рекреаційний потенціал, що створюється враження, що кожен міліметр коси, кожна молекула води, землі та повітря – цілющі. Саме тому до Генгірка приїжджають не лише відпочити, набратися вражень, а й оздоровитися та зміцнити імунітет.

Клімат, море та пляж у Генгірці

Ще однією з переваг відпочинку в Генгірці є сприятливий для відпочинку клімат і тепле море. Клімат на Арабатській стрілці дуже м'який, повітря – суміш спекотного степового та вологого морського – мрія курортологів, пляж – дрібний пісок з черепашкою, море біля берега дрібне, вода швидко прогрівається на радість дітям та дорослим.
Вся Арабатська стрілка – екологічно чиста зона без промислових підприємств та великих населених пунктів. По мінеральному складу вода Азовського моря близька до складу внутрішнього середовища організму людини, тому оздоровчий ефект відпочинку на Азовському морі більш виражений, ніж інших морях. Особливості клімату та хімічного складу води такі, що акліматизація у Генгірку проходить швидко та непомітно, що важливо для дітей.

Ціни 2022 в пансіонатах, базах відпочинку, приватному секторі Генгірки

Ціни 2022 року на житло в Генгірку коливаються від 90-100 до 150-200 грн на годинуном секторі, в номерах з вигодами в готелях – від 200-300 до 1000 та вище. Ціни 2021 року були приблизно такими ж. Залежно від сезону, близькості до моря, рівня комфорту, варіанта харчування ціни на проживання дуже сильно варіюють.

Генгірка: інфраструктура, екскурсії та розваги

Сучасна людина навряд чи задовольниться відпочинком на найдивовижнішому морському березі, якщо там немає нічого, крім цього самого моря вдень та шашлику на мангалі ввечері. Здавалося б, що може бути цікавим на плоскій, намиті морськими хвилями, навіть найдовшою в Європі, косі?
Під час відпочинку в Генгорці рекомендуємо відвідати довколишні пам'ятки та цікаві місця, створені природою та людьми – водолікарню «Гарячий джерело», затока озера Сиваш, сольове (рожеве) озеро, дельфінарій «Оскар», аквапарк «Оазис». Відпочиваючи в Генгірку, можна робити захоплюючі екскурсії на гаряче джерело, страусину ферму, заповідник Асканія-Нова. Цікавим є церква святого Георгія-Побєдоносця, пам'ятник морякам-артилеристам.
У Генгорку багато магазинів, два ринки, парк атракціонів «Луна-парк», аквапарк, дельфінарій, банкомати, аптеки, амбулаторія. На пляжах пропонуються стандартні водні розваги: ​​банани, водні мотоцикли, парашути, катамарани, водні гірки тощо. нічних атракціонах, відвідати луна-парк.

Цікаві місця Генгірки

Водолікарня «Гарячий джерело» знаходиться по вулиці Набережній, 60. Еë джерелом є свердловина №7-703, яку разом із серією свердловин пробурили у 1968-1972 рр. під час геолого-розвідувальних робіт. За хімічним складом це вода (дослівно) «високотермальна йодо-бромно-борна хлоридно-натрієва високомінералізована, нейтрально-слаболужна». Вона подається з глибини 1600 м. Завдяки зусиллям жителя Генічеська, колишнього військового хірурга Дмитра Антиповича Кривоноса, у 1980 р. було відкрито водолікарню. Крім ванн, у водолікарні використовуються басейн підводно-вертикального витягу та класичний масаж.
«Гарячий джерело» працює з 1 травня до 30 вересня в амбулаторному режимі. Зняти житло можна поряд, на базах відпочинку, у пансіонатах та приватному секторі Генгірки.
Про показання, протипоказання, режим роботи, процедури та ціни можна детально дізнатися на офіційному сайті медичного закладу «Гарячий джерело». Не плутайте «Гарячий джерело» з гарячим радоновим джерелом, яке знаходиться між Генгіркою та Щасливцевим!

Через надзвичайно високий рівень солëності води озеро Сиваш – унікальне у Європі. У всьому світі є всього 3 схожі об'єкти. Загальні запаси солі тут становлять близько 200 млн тонн. Через надмірну солоність у водах Сиваша живе дуже мало живих організмів і пригнічена рослинність на узбережжі. Натомість птахів тут понад 100 видів. З найбільш відомих – пелікани, баклани, багато червонокнижних видів. Вплив на організм рапи та морських грязей вважають цілющим тисячі людей. Багато відпочиваючих щорічно приїжджають на Арабатку для того, щоб саме на Сиваші зняти стреси, заспокоїти нервову систему, омолодити шкіру грязьовими масками та оздоровити суглоби. Неподалік Генгорки знаходиться одна із заток Сиваша - Утлюцький лиман з великими запасами лікувальних грязей.

Дуже цікаве місце на Арабатці – сольове озеро. Це одна із заток Сиваша, з'єднана з нею невеликим каналом. Водорості, що пристосувалися до життя в цьому сольовому розчині (концентрація – 150 г/л), після відмирання забарвлюють воду в рожевий колір, а на дні накопичуються лікувальні грязі. Біла сіль, рожева вода, темно-сіра глина – пейзаж у затоці фантастичний!
За лікувальним ефектом тутешню воду порівнюють із водою Мертвого моря. Найближчий до озера населений пункт – село Приозерне –ndash; знаходиться неподалік Генгорки, але курортна інфраструктура тут практично не розвинена, хоча кімнату в приватному будинку можна зняти.

Одним із найпопулярніших місць відпочинку на Арабатській стрілці став збудований у Генгірку в 2017 році аквапарк «Оазіс».
Одночасно в «Оазі» можуть відпочивати 1500 відвідувачів, його площа – 1,6 га. В аквапарку є дорослий басейн із площею 1120 кв. м, глибиною 1,4 м та дитячий басейн, що складається з двох зон по 350 кв. м глибиною 40 і 80 см, релакс-зона, "піратський корабель" та гірки:
 • Камікадзе (висота 15 м);
 • Кісочка (висота 9 м);
 • Хвиля (висота 10 м) – 2 шт – біло-блакитна та червоно-біла;
 • Мультислайд (висота 10 м) – 3 доріжки;
 • Змія (висота 15 м) – зелена, бегавкіт, жовтий;
 • Велика Чорна діра (висота 15 м, діаметр 2 м);
 • Мала Чорна діра, (висота 13 м, діаметр 1,4 м);
 • 4 гірочки по 2,5 м для найменших.
Аквапарк у Генгірці відкрито для відвідувачів з 1 червня по 31 серпня.
Вартість квитків залежить від тривалості перебування в аквапарку.

Аквапарк у Генгірці, ціни минулого сезону
Час Дорослий Дитячий
до 14.00 350 330
14.00-18.00 300 280
16.30-18.00 200 180

Для місцевих жителів (Генічний район) вартість квитка 10.00-18.00 – 155 грн. (Для дорослих та дітей). Іменинникам – 1 грн.

Актуальні ціни аквапарку в Генгорку, сезонні знижки та акції дивіться на офіційному сайті аквапарку.

В аквапарку працює ресторан, кафе, піцерія, бари та бістро.

Вся територія покрита спеціальною неслизькою плиткою. У дитячій зоні постійно працюють 2 інструктори.

Дуже популярний туристичний об'єкт - дельфінарій «Оскар» - знаходиться на вул. Набережна, 36. Він розрахований на 820 глядацьких місць. Басейн дельфінарію діаметром 24 м, глибиною 5 м. Дорослі та діти із задоволенням дивляться уявлення дельфінів-афаліну та морських котиків.

Щодня проводиться по 2 сеанси: об 11.00 та 15.00.

 • Тривалість сеансу близько 1:00.
 • Ціна вхідного квитка: стандартний – 200 грн.
 • VIP-місця (перші 3 ряди) – 250 грн.
 • Для дітей до 3-х років відвідування дельфінарію безкоштовне.
 • Вартість фото з дельфіном – 100 грн.
 • Довідковий телефон дельфінарію «Оскар» – 095-905-70-70.
Приємного відпочинку біля моря!
Відпочинок у Генгірці 2021, Арабатська стрілка