Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Чорноморськ. Відпочинок у Чорноморську 2024

Україна, Одеська область, Чорноморськ
Чорноморськ. Відпочинок у Чорноморську 2024
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/Illichivsk
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Чорноморськ - відпочинок біля моря

Чорноморськ — готелі, бази відпочинку 2024, приватний сектор

Місто Чорноморськ (рос. Черноморск) знаходиться за 20 км від Одеси, готелі та бази відпочинку в Чорноморську розташовані на березі Чорного моря. Місто відоме в Україні та за її межами, в основному, як морський порт. Але завдяки величезним зусиллям, докладеним владою Чорноморська та його мешканцями в облаштування міста, реконструкції прибережної зони та пляжів, Чорноморськ останніми роками став популярним місцем відпочинку. Влітку, на відпочинок до Чорноморська приїжджають туристи, які бажають поєднати відпочинок біля моря з перевагами сучасної цивілізації. У Чорноморську – гарний парк, упорядкований пляж, затишна спокійна атмосфера курортного міста, достатня кількість кафе, ресторанів, дискотек.

Важливу роль у виборі Чорноморська як місця відпочинку грає близькість його до Одеси - одного з найбільших культурних, промислових, наукових та розважальних центрів України. Одеса – це місто з цікавою архітектурою, відомими театрами та музеями, розвиненою мережею ресторанів, нічних клубів та дискотек. Чорноморськ (Іллічівськ). Відпочинок в Чорноморську Водночас ціни на оренду житла та на послуги в Чорноморську нижче ніж в Одесі, добиратися з Чорноморська до Одеси - 30-40 хвилин.

Одна з важливих особливостей континентального Чорноморського регіону – доброзичливе ставлення мешканців до туристів, гостинність, відсутність міжнаціональних конфліктів та політичного екстремізму.

Як торговий порт, Чорноморськ для відпочиваючих не цікавий, хіба що для дітей. Великі кораблі, що прямують у порт, у маленьких туристів викликають зазвичай бурхливі емоції.

Перше питання, яке часто можна почути, - чи можуть бути чистими море та пляж у Чорноморську, якщо тут розташований морський порт? Відповідь трохи спантеличить скептиків. У 2011 році міська влада отримала міжнародний сертифікат якості, що підтверджує екологічну чистоту пляжів та відповідність прибережній зони європейським нормам благоустрою та сервісу. На честь цієї події над містом було піднято прапор асоціації Блакитний прапор*. У 2012 році Чорноморськ (тоді ще - Іллічівськ) отримав підтвердження, що пляж відповідає всім необхідним критеріям якості та знову має право володіти Блакитним прапором.

Пляж у Чорноморську – один із небагатьох в Україні, який отримав такий високий статус.

Чорноморськ: бази відпочинку, готелі, приватний сектор, пансіонати

Бази відпочинку в Чорноморську, готелі та котеджі розташовані по всій території міста. Чорноморськ умовно можна поділити на 2 частини - промислову, розташовану вздовж берегів лиману, і житлову, що витягнулася вздовж морського узбережжя. У житловій зоні розбито парки, облаштовано берегову зону відпочинку. Тут же знаходиться муніципальний міський пляж, бази відпочинку Чорноморська  та оздоровчі центри. Приватний сектор в Чорноморську добре розвинений і знаходиться неподалік моря. Зняти будинок в Чорноморську можна повністю. Ціни оренди будинку в Чорноморську трохи нижчі, ніж в Одесі. Влітку в Чорноморську також можна винайняти окрему квартиру недалеко від моря.

Чорноморськ - тихе, спокійне місто. Тут багато зелені, чисто, доглянута набережна, вздовж пляжів розташовані дитячі, спортивні та волейбольні майданчики, тенісні корти, літні кафе та ресторани, є пункти прокату скутерів та водних велосипедів.

На пляже можна замовити прогулянки на яхтах і катамаранах морем. Клуб любителів дайвінгу пропонує зануритися з аквалангом під контролем інструктора.

Чорноморськ. Відпочинок у Чорноморську
З Чорноморська легко добиратися до Одеси (близько 40 хв їзди на маршрутному автобусі). Чорноморськ розташований а 30 км від Одеси.

Бази відпочинку Чорноморська, готелі, оздоровчі центри та пансіонати забезпечують сучасний рівень проживання та сервісних послуг.

Чорноморськ бурхливо розвивається як курорт, тому тут постійно будуються нові котеджі, міні-готелі та готелі.

Список готелів, приватних будинків та баз відпочинку Чорноморська можна переглянути на вкладці "Бази". Кожна індивідуальна сторінка містить опис, список номерів, карту із зазначенням його розташування, фото та 3D панорами готелю, бази відпочинку або приватного котеджу. Поєднання добре розвинених сервісних послуг з інфраструктурою відпочинку, близькість до курорту Одеса, можливості винайняти окрему квартиру або приватний будинок у Чорноморську неподалік моря щороку приваблюють у це тихе і красиве місто безліч туристів.

Чорноморськ, ціни 2024 на житло та відпочинок

У Чорноморську ціни 2024 року на житло починаються від 300 грн з особи (вказані ціни 2022 року). Ціни 2023 року на відпочинок у Чорноморську були приблизно такими ж.

Карта проїзду, координати. Як дістатися до Чорноморська

Розклад руху маршруток на Чорноморськ - з Одеси добиратися до Чорноморська громадським транспортом досить просто. Автобуси йдуть:

  • від автостанції Привоз, Старосінна площа (розташовані навпроти залізничного вокзалу), маршрутки Одеса-Чорноморськ №№ 25, 60, 70;
  • від 7 км, маршрутка Одеса-Чорноморськ №№99;
  • від Люстдорфської дороги/411 батарея, маршрут до Одеса-Чорноморськ №№ 15;

Розклад руху маршруток вказувати немає сенсу, інтервал руху приблизно 25 хвилин. Карту проїзду автомобілем та маршрут можна прокласти на вкладці сайту "Карта".

Своїм автомобілем: якщо їхати з боку Києва - перед Одесою, на мосту з "кленовою" розв'язкою, повернути праворуч на окружну дорогу і рухатися прямо, слідуючи вказівникам на Чорноморськ.

*Історія Блакитного прапору

Сертифікат якості пляжів «Блакитний прапор» був затверджений у Франції у 1985 р, коли першим французьким прибережним муніципалітетам було присуджено Блакитний прапор на основі критеріїв запобігання попаданню стічних вод у море та якості морської води. На той час присудженням Блакитного прапору займалася екологічна організація Фундація екологічної освіти Європи (FEEE). У 2001 р. вона стала всесвітньою і змінила назву на Фундація екологічної освіти (FEE). FEE є некомерційною позаурядовою організацією, що налічує 47 країн-учасниць із Європи, Африки, Азії, Океанії та Америки.

З 1987 р. французька ідея Блакитного прапору набула широкого поширення по всій Європі та доповнилася новими напрямками екологічного менеджменту: утилізація відходів, прибережне планування, охорона прибережних територій. Крім пляжів, бухти також здобули можливість отримувати Блакитний прапор.
У 1987 р. 244 пляжі та 208 бухт із 10 країн отримали Блакитний прапор. З 1987 р. кількість присуджених блакитних прапорів зростає з кожним роком. За 20 років критерії значно посилилися.

Блакитний прапор сьогодні

У 2008 р. понад 3250 пляжів та пристаней для яхт отримали Блакитний прапор. На даний момент 36 країн є учасниками програми Блакитного прапора: Багами, Бельгія, Болгарія, Канада, Хорватія, Кіпр, Данія, Домініканська республіка, Англія, Уельс та Північна Ірландія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ісландія, Ірландія, Італія , Ямайка, Латвія, Литва, Чорногорія, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Пуерто Ріко, Румунія, Шотландія, Словенія, Південна Африка, Іспанія, Швеція та Туреччина.

Фото: www.trans-port.com.ua, www.danube-river.info, Konstantin Kononov, dumskaya.net, ilichevsk.all.biz

Корисна інформація

Відпочинок у Чорноморську, ціни 2024?

Ціни 2024 року на відпочинок та житло в Чорноморську починаються від 300 грн з особи. Детальну інформацію дивіться на сторінці курорту Чорноморськ.

Готелі в Чорноморську 2024 року?

Список готелів в Чорноморську 2024 сезону, які надають інформацію сайту LitoMore.com.ua, дивіться в розділі Бази відпочинку та готелі в Чорноморську

Скільки коштує зняти житло у Чорноморську, ціни 2024 року?

Зняти житло в Чорноморську, ціни 2024 року встановлюють бази відпочинку від 300 грн з особи в номерах "стандарт". Детально про ціни на житло дивіться у розділі Ціни.

Яке море у Чорноморську 2024?

Море в Чорноморську 2024 року відкрите, пляж піщаний. Центральний міський пляж у Чорноморську отримав "Блакитний прапор Європи". Більше інформації про відпочинок у Чорноморську дивіться у розділі Пляж та море

Чим дістатися з Одеси до Чорноморська?

Доїхати до Чорноморська можна на маршрутці. Маршрутки з Одеси до Чорноморська:
70 маршрутка: Автостанція "Привіз" - Ринок "7км" - Чорноморськ.
25 маршрутка: Автостанція "Старосенна площа" - Таїрова - Чорноморськ.
60 маршрутка: Автостанція "Привіз" - Таїрова - Чорноморка - Чорноморськ.
15 маршрутка: Люстдорфська дорога/411 батарея - Чорноморськ.
99 маршрутка: Ринок "7км" - Чорноморськ.
Більше - у розділі Маршрутки на Чорноморськ

Скільки кілометрів від Одеси до Чорноморська?

Від Одеси до Чорноморська близько 30 км (приблизно 1.30 години їзди маршруткою Чорноморськ-Одеса). Більше того, де знаходиться курорт дивіться в розділі Місцезнаходження

Чим дістатися до Чорноморська?

Дістатися Чорноморська можна з пересадкою в Одесі. Далі автобусом.
Автобуси з Одеси до Чорноморська:
70 автобус: Автостанція "Привіз" - Ринок "7км" - Чорноморськ.
25 автобус: Автостанція "Старосенна площа" - Таїрова - Чорноморськ.
60 автобус: Автостанція "Привіз" - Таїрова - Чорноморка - Чорноморськ.
15 автобус: Люстдорфська дорога/411 батарея - Чорноморськ.
99 автобус: Ринок "7км" - Чорноморськ.
Більше - у розділі Готели та бази відпочинку Інформація про автобуси на Чорноморськ вказана в розділі Автобуси на Чорноморськ

Чи можна купатися у морі в Чорноморську?

Купатися в морі у Чорноморську можна завжди. Питання, наскільки це комфортно в різні пори року. Про кліматичні умови та особливості курорту читайте у розділі Відпочинок у Чорноморську 2024