Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Відпочинок у Кароліно-Бугазі

Кароліно-Бугаз Одеська область
Відпочинок у Кароліно-Бугазі
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
karolino.litomore.com.ua
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Кароліно-Бугаз 2024

Відпочинок у Кароліно-Бугазі. Готелі, бази відпочинку Кароліно-Бугаза, житло, ціни 2024

Погода у Кароліно-Бугазі, море, пляж у Кароліно, клімат курорту Кароліно-Бугаз

Кароліно-Бугаз (рос. Каролино-Бугаз) - невелике селище на березі Чорного моря з красивою назвою. Відразу ж уява малює щось легке, повітряне, наповнене радістю, веселим дитячим сміхом, стрункими жіночими ніжками та теплим лагідним морем.

Під'їжджаючи до селища та помітивши табличку з написом Кароліно-Бугаз, навіть не спостерігаючи ще поблизу моря, розумієш, що воно десь тут, зовсім поряд. Може це підказує просочений сіллю та свіжістю морський бриз, а може сонце, яке тут завжди по-літньому яскраве і дарує надію на безхмарний відпочинок. І одразу ж відчувається приплив сил та настрою, хочеться поринути хоч на кілька днів у цю атмосферу відпочинку та щастя.
Гаряча пропозиція
Затока, Кароліно-Бугаз, пансіонат Одеса Кароліно Бугаз готелі котеджі
Кароліно-Бугаз, Затока, пансіонат "Одеса" Кароліно-Бугаз, міні-готель "Кіт"
Кароліно-Бугаз розташований за 60 км на південний захід від Одеси, біля Дністровського лиману.
Кароліно Бугаз приїжджі зазвичай плутають із Затокою. Затока та Кароліно-Бугаз знаходяться дійсно поруч, готелі та бази відпочинку плавно перетікають один в одного. Кліматичні умови практично однакові в обох. Кароліно-Бугаз знаходиться між селищами Грибівка та Затока. Вода прогрівається добре і в середині чи наприкінці травня місяця зазвичай вже можна купатися. Пляжі у Кароліно-Бугазі широкі, просторі, піщані. На відміну від Затоки – в Кароліно менше відпочиваючих і, відповідно, трохи чистіша вода. Дно пологе, що приваблює на відпочинок у Кароліно Бугаз сім'ї із дітьми.
Курортний сезон у Кароліно-Бугазі триває із середини травня до вересня. Середня денна температура повітря влітку у селищі Кароліно-Бугаз 24-28 градусів, останніми роками піднімається і до 30 градусів, а температура води 19-24 градуси.

Покриття мобільного зв'язку та Інтернет послуги в Кароліно-Бугазі

Затока, Кароліно БугазВся курортна зона стійко покривається операторами Vodafone, Djuce, Life та інших операторів. Приймає у селищі Кароліно-Бугаз мобільний Інтернет: Life, Vodafone, Київстар. Готелі та котеджі мають дротовий високошвидкісний Інтернет. Багато баз відпочинку Кароліно-Бугаза та пансіонати Кароліно-Бугаза пропонують безкоштовний Wi-Fi інтернет.

Відпочинок в Кароліно-Бугазі. Готелі, пансіонати в Кароліно-Бугазі, бази відпочинку, відгуки

Затока, Кароліно БугазПансіонати та бази відпочинку в Кароліно-Баугазі різні по рівню сервісу та комфорту. Добре розвинений приватний сектор (будинки, дачі) Кароліно-Бугаз, є котеджі з басейном, сауною, чаном.
Зняти кімнату в приватному секторі можна без проблем, зазвичай таблички видніються вже при в'їзді в Кароліно-Бугаз з боку Овідіополя чи зі сторони курорту Грибівка. Приватний сектор у бік Грибівки розміщений трохи далі від моря. Рівень сервісу часом не поступається, а то й перевищує рівень багатьох баз відпочинку та пансіонатів. Відпочинок з дітьми в Кароліно-Бугазі є прийнятним. Наявність медичного пункту та амбулаторії в Затоці, пологе дно, зручний під'їзд - житло в Кароліно-Бугазі для сім'ї з двох, трьох, чотирьох осіб можливо підібрати відповідно до Ваших уподобань і можливостей. Відпочинок в Кароліно-Бугазі підійде для всіх, а тепле море та чистий пляж, наявність кафе та ресторанів, велика кількість фруктів та овочів зроблять відпочинок на морі в Кароліно-Бугазі приємним і незабутнім на багато років. Бази відпочинку Кароліно-Бугаза, готелі, пансіонати в Кароліно-Бугазі та приватний сектор Кароліно-Бугаз приймуть на відпочинок біля моря практично будь-яку кількість відпочиваючих. Тож, хто не відпочив - з Бугаза не виїде.
Останнім часом у Кароліно-Бугазі з'являються нові сучасні готелі з басейном, СПА, розташовані на першій лінії від моря... Проживання в Кароліно-Бугазі такі готеліпропонують дорожче, але рівень сервісу вищий. Стандартний набір послуг у них: гаряча, холодна вода – цілодобово, а не щогодини, кондиціонер, супутникове телебачення, всі зручності в номері. Деякі готелі мають вихід на пляж, є бази відпочинку з басейном, для дітей передбачені дитячі майданчики. Бази відпочинку та пансіонати в Кароліно-Бугазі можуть також організувати доставку клієнтів, які забронювали путівки, з вокзалів Одеси.

Відпочинок у Кароліно-Бугазі – плюси:

 • менше людей, ніж у селищі Затока;
 • чистіше пляжі та вода;
 • немає такого бурхливого життя, як у Затоці;
 • легко дістатися транспортом.
Відпочинок у Кароліно-Бугазі – мінуси:
 • мало магазинів;
 • мало кафе та ресторанів;
 • іноді далеко йти до моря (більше 5-10 хвилин);
 • немає такого бурхливого життя, як у Затоці.

Кожному своє. Телефонуйте, читайте про готелі, дивіться ціни на житло, вибирайте. Відпочинок у Кароліно-Бугазі буде зручним для тих, хто їде своїм автомобілем. Курортна зона відпочинку знаходиться недалеко від Одеси. Добре розвинене автобусне сполучення (маршрутки на Кароліно-Бугаз, маршрутки з Одеси до Затоки, на Білгород-Дністровський) та залізничне сполучення. Зручний під'їзд, тепле море, достаток овочів і фруктів, море вражень і усмішок господарів пансіонатів і дач, що зустрічають вас, не залишать байдужим нікого.

Примітка: ширина посмішки власників пансіонатів прямо пропорційна кількості відпочиваючих, що приїхали, і часу їх перебування.

Бази відпочинку в Кароліно-Бугазі, готелі, пансіонати

Кароліно-Бугаз: приватний сектор, будинки, котеджі, міні-готелі

Кароліно-Бугаз, ціни 2024 на житло в Кароліно-Бугазі

Затока, Кароліно Бугаз Ціни на житло в Кароліно-Бугазі 2024 починаються від 400 гривень на добу в номерах без зручностей (ціни вказані за 2022 рік). Зручності загальні у коридорі або на вулиці. Нові бази відпочинку Кароліно-Бугаза та готелі пропонують набагато вищий сервіс послуг. У номерах є телевізор, супутникове телебачення, кондиціонер, усі зручності в номері. За додаткову плату можна замовити харчування. Зазвичай вартість житла в Кароліно Бугазі – від 500 гривень на добу з особи або беруть одразу оплату за весь номер – від 1000 грн. за номер.
Харчування – від 400 гривень на добу. Ціни в Кароліно-Бугазі з липня до кінця серпня набагато вищі. Найбільший пік – серпень місяць. Як завжди, всі хочуть встигнути сісти в останній вагон. Обов'язково телефонуйте, уточнюйте ціни в Кароліно-Бугазі в 2024 році. За одні і ті ж самі гроші завжди можна підібрати найкращий варіант.
Рок-група "Борщ" . Композиція "Кароліна Бугаз"

Відпочинок у Кароліно-Бугазі. Відпочиваючим на замітку

Затока, Кароліно БугазЗа маршрутом Одеса - Кароліно-Бугаз зустрічаються численні овочеві та фруктові базари, наприклад, у м. Овідіополь, с. Роксолани, переповнені овочами та фруктами. Перед селищем Кароліно-Бугаз є плантації з кавунами та динями. Їх продають просто біля дороги. Ціни нормальні. Можете купувати дорогою, тому що зазвичай у Кароліно-Бугазі та Затоці все дорожче. У центрі села є ринок, продають овочі, фрукти, молочні продукти, там є і продовольчий магазин. Багато хто їде закуповуватись у Білгород-Дністровський (на своїй машині). На фортецю подивитися і продукти в супермаркеті або на ринку купити.

Кароліно-Бугаз, як доїхати?

Затока, Кароліно Бугаз

Доїхати в Кароліно-Бугаз дуже просто. Тут можливі декілька варіантів. Найбільш простий спосіб дістатися – поїздка в складі організованої групи туристичним автобусом.

Пасажирські перевезення на комфортабельних автобусах за маршрутом: Київ-Затока-Київ.

Якщо Ви їдете власним автомобілем – рухаєтесь до Одеси, далі на окружну дорогу та у бік Овідіополя та Білгород-Дністровського. Відпочинок у Кароліно-Бугазі доповниться ще й враженнями від самої поїздки на далеку відстань. Для зручності, можете переглянути маршрут руху в розділі «Карта доріг». Якщо їдете на відпочинок поїздом або автобусом, то доїхати до Кароліно-Бугаз ще простіше. Виходите на залізничному вокзалі або автовокзалі в Одесі, запитуєте: "Де маршрутки на Білгород-Дністровський?", сідаєте в маршрутку на Кароліно-Бугаз або на Затоку чи на Білгород-Дністровський і за півтори години ви на морі.
Маршрутні таксі, які ходять в напрямку Кароліно-Бугаз: Одеса - Затока, Одеса - Кароліно-Бугаз, Одеса - Білгород- Дністровський, Одеса - Сергіївка, Одеса - Шабо, Одеса - Жовтий Яр, Одеса - Дмитрівка . Інтервал руху 30-40хв.
Якщо їдете електричкою на Білгород-Дністровський – виходьте на потрібній вам станції: Кароліно-Бугаз, Студентська і т.д.

Розклад руху поїздів на Одесу та Кароліно-Бугаз

Розклад руху маршруток та автобусів у Кароліно-Бугаз та розклад поїздів до Одеси можна переглянути на сайтах: http://booking.uz.gov.ua та http://bus.com.ua

Супутникова карта Кароліно-Бугаза, готелів, пансіонатів, баз відпочинку в Кароліно

Затока, Кароліно БугазНа порталі представлені два види супутникових карт, переглянути об'єкти, дороги, супутникове зображення, прокласти маршрут і приблизний час у дорозі до обраного об'єкта. Щоб прокласти оптимальний маршрут, натисніть на «повну версію карти» внизу карти виберіть відправну точку та кінцеву точку. В результаті отримайте один чи кілька маршрутів. Карта Кароліно-Бугаза прикріплена і окремо до баз відпочинку в Кароліно-Бугазі, пансіонатів та приватних будинків відпочинку. Натиснувши на вкладку «Карта» у детальній характеристиці об'єкта, зможете побачити, де саме розміщені конкретні пансіонати в Кароліно-Бугазі або бази відпочинку в Кароліно-Бугазі (дві хвилини до моря - поняття умовне)

Відпочинок у Кароліно-Бугазі, екскурсії в Кароліно-Бугазі, що побачити, цікаві місця

Окрім відпочинку в Кароліно-Бугазі Вам запропонують численні екскурсії:
 •  екскурсія «Одеса оглядова»;
 •  Оперний театр в Одесі;
 •  еатакомби в Нерубайському та Одесі;
 •  морські прогулянки Дністровським лиманом;
 •  відвідування аквапарків у Затоці та Одесі;
 •  Білгород - Дністровська фортеця (Аккерман);
 •  екскурсія у Вилковому – місто на воді;
 •  екскурсія на Дунай, нульовий кілометр, Дунайський заповідник.
Відпочинок у Кароліно-Бугазі буде неповним, якщо Ви не відвідаєте аквапарк у Затоці та дельфінарій в Одесі. А повне задоволення зможете отримати, якщо відвідаєте дегустаційну залу в Шабо. Навіть без замовлення екскурсії по Одесі, ви самі зможете пройтися Дерибасівською, відвідати дельфінарій в Одесі, музеї, театри, нічні клуби, бари та ресторани Одеси. Окремо варто звернути увагу на Оперний театр в Одесі. Відпочити під Одесою та не відвідати один із найкрасивіших театрів світу?

Відпочинок у Кароліно-Бугазі та розваги у Кароліно

Затока, Кароліно БугазНа пляжі є стандартний набір для відпочинку: гірки, батути, банани, кока-кола - для дітей, шезлонги, парасольки, біноклі, пиво та таблетки від нервів - для їхніх батьків, а також: дайвінг, вітрильний, водно-парашютний, -моторний, -лижний спорт - для любителів активного відпочинку, морська рибалка в Кароліно-Бугазі для чоловіків та прогулянка на катері для їхніх дружин та дітей, нічні клуби, кафе Кароліно-Бугаза та ресторани в Затоці – для любителів традиційного відпочинку.

Гарного Вам настрою та приємного відпочинку в Кароліно-Бугазі!

Корисна інформація

1. Скільки коштує відпочинок у Кароліно-Бугазі, ціни 2024 року?

Ціни 2024 року на відпочинок у Кароліно-Бугазі стартують від 250 грн з особи. Готелі в Кароліно Бугазі біля моря встановлюють ціни на житло зазвичай вищі. Більше - у розділі Ціни.

2. Кароліно Бугаз бази відпочинку – хто працює у 2024 році?

Бази відпочинку в Кароліно Бугазі, що працюють у 2024 сезоні, дивіться у розділі Бази відпочинку та готелі на сайті LitoMore.com.ua

3. Кароліно-Бугаз – де відпочити недорого?

Відпочити недорого в Кароліно Бугазі можна в приватному секторі. Міні-готелі та приватні будинки в Кароліно Бугазі встановлюють ціни 2024 року від 400 грн з особи. Більше інформації дивіться у розділі Приватний сектор у Кароліно Бугазі

4. Кароліно-Бугаз чи Затока – де кращий відпочинок?

Кому подобається спокійний відпочинок – краще підійде Кароліно-Бугаз. Якщо потрібні розваги та активний відпочинок – то Затока буде якраз. Детальніше про відпочинок у Кароліно Бугазі Курорт Кароліно-Бугаз.

5. Де знаходиться пляж у Кароліно Бугазі?

Пляж у Кароліно Бугазі знаходиться між Грибівкою та Затокою. Пляж широкий, піщаний, золотистого кольору. Більше про море та пляжі в Кароліно - у розділі Відпочинок у Кароліно-Бугазі

6. Кароліно-Бугаз зняти житло – ціни 2024?

Зняти житло в Кароліно-Бугазі можна біля моря, а також вгорі, в центральній частині. Ціни 2024 року на житло в Кароліно Бугазі - від 400 грн з особи. Докладніше - у розділі Житло в Кароліно Бугазі

7. Кароліно-Бугаз пам'ятки, що можна побачити?

Подивитися в Кароліно-Бугазі на визначні пам'ятки, пропонується: аквапарк Затока, фортеця Аккерман, винні підвали Шабо, архітектура Одеси...

8. Одеса - Кароліно-Бугаз відстань?

Відстань Одеса – Кароліно-Бугаз складає близько 50 км. Маршрутка з Одеси до Кароліно Бугазу йде близько 1.5 години. Більше - у розділі Як дістатися до Кароліно-Бугаз

9. Як дістатися до Кароліно Бугазу з Києва?

З Києва дістатися Кароліно-Бугаз можна тільки через Одесу, далі доїхати маршруткою або електропоїздом. Інший варіант – туристичним автобусом на Затоку. Більше - у розділі Чим дістатися до Кароліно-Бугаз

10. Яке море у Кароліно Бугазі?

Кароліно-Бугаз знаходиться на узбережжі Чорного моря. Море в Кароліно Бугазі чисте, морське пологе дно. Більше - у розділі Море та пляж у Кароліно-Бугазі


Схожі статті

Відпочинок у Затоці

Відпочинок в Одесі

Арабатська стрілка


2024, Відпочинок в Кароліно-Бугазі, пансіонати, бази відпочинку Кароліно-Бугаза, фото, відгуки