Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Росєйка Одеська область

Росєйка Одеська область
Росєйка Одеська область
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/rasseyka
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Росєйка

Тут жаби не квакають, а співають

(Фольклор)    

Россейка (рос. Рассейка) - курорт в Одеській області. Майже повальна автомобілізація останніх років призвела до того, що населення України активно подорожує рідною країною та відкриває для себе раніше незвідані куточки. На Одещині таким місцем довго вважалася Росєйка. Слово звучне, багато хто про неї говорить, але ніхто не може нічого до пуття приїжджим про неї розповісти.

Наприклад, у народі ходять наполегливі та неперевірені чутки, що вечорами на деяких базах курорту Росєйка безкоштовно пригощають сухим вином. Тому хтось курортом Росєйка захоплюється і вважає мало не "раєм на землі". Відвідавши ці місця та відпочивши на курорті Росєйка, такі захоплені натури їдуть з повним відчуттям, що побували в загадковому Конан-Дойловському "Загубленому світі" через віддаленість від великих населених пунктів, жвавих автомагістралей, багатої флори та фауни та прекрасного моря. А хтось каже, що ніколи більше сюди не приїде. Що ж... напевно, таким людям ближче берег турецький...

Росєйка з трьох сторін оточена водоймами. Це невелика частина землі, відвойована біля моря. З одного боку розкинулося озеро Малий Сасик, з іншого – озеро Джантшейське, з третього – лиман Шагани з лікувальними грязями.

Унікальність місцевості навколо курорту Росєйка полягає в тому, що тут крім власного морського курорту розташований соленоводний лиман Шагани, який входить до системи лиманів Сасик-Шагани-Алібей-Бурнас, які отримали статус міжнародних водно-болотних угідь і занесені до списку Рамської конвенції про охорону заповідних місць.

Озера та лиман навколо курорту Росєйка є місцем поселення та гніздування безлічі водоплавних птахів. Цілий рік тут живуть птахи, що належать більш ніж до 200 різних видів, 28 видів з них занесені до Червоної книги. У небі над Росейкою в сезон пролітають зграї пеліканів, лебедів, качок та чайок. Дельфіни, що пустують у морі, вже стали звичними людському оку, в озері ловиться риба, можна побачити крабів.

Особливості курорту Росєйка

На території курорту Росєйка розташовано понад 50 баз відпочинку. Довжина морської коси з пляжами становить близько 50 км, ширина 100 – 300 метрів. З урахуванням такої довжини коси, можна зробити висновок про те, що на пляжі легко можна знайти місце для
Росєйка, місток через озеро

усамітнення, на відміну, наприклад, від популярних курортів Затока та Коблеве. Цікавою особливістю Расейки є побудовані дерев'яні містки до моря через лиман. Страшно аж жах! Росєйка, жах! Не вірите?! А слабо перевірити.... Росєйка, жах!
Чиста, тепла морська вода і насичене йодом повітря благотворно впливають на організм людини, сприяють швидкому відновленню сил.

Відстань від урбаністичних центрів курорту Росєйка не означає відсутність цивілізації. У центрі села є всі основні ознаки курортної зони відпочинку - магазини, кафе, бари, дискотеки, інтернет-кафе, торгові ряди, два великі ринки, речовий ринок. Багато кафе в Расейці пропонують «живу» музику. Бази відпочинку в Расейці зазвичай віддалені від галасливих кафе та дискотек.

Бази відпочинку в Расейці

Приватний сектор, котеджі

 

Екскурсії в Расейці

Як доїхати до курорту Росєйка

Доїхати до куророта Росєйка можна:

  • автобусом «Одеса – Приморське» від м. Одеси, станція «Привіз», близько 4 годин; від м. Татарбунари близько 1 години,
  • особистим автотранспортом можна доїхати за 2 години автотрасою Одеса – Рені: Одеса – Маяки – Монаші ​​– Сарата – Татарбунари – Зарічне - Лиман – Приморське – Росєйка.
  • автобусом "Ізмаїл-Росєйка", відправлення: п'ятниця - 15.00 з Ізмаїла; неділя - 15.00 з Расейки (замовлення за моб. тел. +38 0674183543 +38 0635356250)
  • з Києва автобусом "Київ-Росєйка"
  • з Києва автобусом "Київ-Росєйка-Київ"
  • Автобус "Київ Росєйка"

Контакти

Одеська область, Татарбунарський р-н, с. Приморське, курорт Росєйка

Приємного відпочинку в курортній зоні Росєйка Одеської області!

Використані матеріали із сайту Відпочинок біля моря - Одеса, Затока, Сергіївка...
Відпочинок у Расейці 2024. Курортна зона Буджак, бази відпочинку в Росєйці. Озеро Джантшейське, лиман Шагани

Росєйка